• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
  • 0312 447 47 97
  • Ekiplerimiz en kısa sürede sizinle...
  • 0312 447 47 97

ANKARA YETKİLİ SERVİSİ, 447 47 97 - 378 91 91 ANKARA MERKEZ İLÇELERE HİZMET VERMEKTEYİZ 447 47 97 - 378 91 91

ÇAMAŞIR MAKİNESİ KAZAN TAMİRİ
 1. SERVİS SİZE 7.000 TL'Yİ GEÇER Mİ DEDİ !!!

  SERVİS SİZE BU KAZANLAR TAMİR OLMAZ MI DEDİ!!!

  SERVİS SİZE YENİ MAKİNE ALIN MI DEDİ!!!

  BİZİMLE GÖRÜŞMEDEN KARAR VERMEYİN.

  8 KİLOGRAMA KADAR OLAN TÜM MARKA VE MODELLERDE, YEDEK PARÇA+İŞÇİLİK+NAKLİYE DAHİL 3.000 TL  DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA Servis talebi için tıklayın 

  VERGİ LEVHASI OLMAYAN, GARANTİSİ İÇİN "BİZİM SÖZÜMÜZ GARANTİDİR" DİYEN KORSAN SERVİSLERE ALDANMAYIN!!
  YAPTIĞIMIZ TÜM İŞLEMLER BELGELİ VE 1 (BİR) YIL GARANTİLİDİR.


  Çamaşır Kazan Tamiri

Çamaşır makineleri, evlerimizde en çok kullandığımız cihazlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Kirli çamaşırların birikmemesi için düzenli aralıklarla kullanılan bu makineler, çeşitli nedenlerle zamanla yıpranır ve tamire ihtiyaç duyar.  Eğer çamaşır makinesi kazan tamiri yaptırmak istiyorsanız yapmanız gereken bizimle iletişime geçerek en yakın tarihe randevu almak olmalıdır. (0312) 447 47 97 (0312) 378 91 91 

Çamaşır Makinesi Kazanında Meydana Gelen Arızalar

Hiç şüphesiz makinenizin en önemli parçası kazanıdır. Sağlıklı yıkama gerçekleştirilebilmesi için öncelikle kazanınızın ardından da kazan miline bağlı şekilde bulunan rulman grubunun etkin şekilde işlem gerçekleştirmesi gerekir.

Eğer makinenize kapasitesinin üzerinde çamaşır koyuyorsanız, çamaşır makinenizin bulunduğu oda çok nemliyse ve makinenizi uzun yıllardır kullandığınız için kullanım ömrü dolduysa çamaşır makinenizin kazan tamiri ihtiyacı doğabilir.

Eğer makinenizde rulman grubu arızaları meydana geldiyse, servisimiz makinenizi atölyemize taşır ve rulman değiştirme işlemi sağlanır. Malzeme değişimi için cihazın ön ve üst parçaları komple sökülür. Bu süreçte iç kazan da dışarı alınarak işlem gerçekleştirilecektir. Çamaşır makinesinin kazan tamiri sırasında rulmanlar sökülecek, üzerinde meydana gelen korozyon da temizlenecektir. Ardından yeni parçalar makineye monte edilir ve başka bir malzemenin değiştirilmesi gerekiyorsa o işleme geçilir.

 

 

 

HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

MAMAK

ÇANKAYA


DİKMEN

BALGAT

ÇAYYOLU

YENİMAHALLE

BATIKENT

ETİMESGUT

ERYAMAN

SİNCAN

KEÇİÖREN

ALTINDAĞ

PURSAKLAR

Site Haritası